Humanitarna akcija - Nazorova

22/03/2019
  • Dragi roditelji,
    u svakidašnjem ubrzanom tempu života i vlastitim brigama, često zaboravljamo da postoje i oni manje sretni, oni koji posjeduju manje, oni kojima je iz različitih razloga uskraćena čak i roditeljska ljubav i pažnja…Zahvaljujemo vam što im redovito dajete priliku da ne budu zaboravljeni te što putem naših humanitarnih akcija zajedno uspijevamo doprinijeti poboljšanju uvjeta njihovih života 💪❤️
    Vaš odaziv je premašio sva njihova očekivanja te su izrazi lica govorili više od samih riječi 😍
    Od srca zahvaljujemo na još jednoj iznimno uspješno odrađenoj humanitarnoj akciji te se veselimo suradnji na sljedećoj 😁💝🤩

Ribice – sportski program, razgibavanje uz vođene vježbeZečići – sađenje i sijanje cvijeća u sklopu Programa odgoja za održivi razvoj, poticanje empatije i brige za biljke