• IZJAVA

   

  Ispunjavanjem ovog obrasca ja kao roditelj/skrbnik djeteta izjavljujem da:

  1. Moje dijete nema povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i kratkog daha, nije pod rizikom da je mogao/mogla biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 niti je pod sumnjom da bi mogao/mogla biti zaražen/zaražena s COVID-19 te mu/joj nije određena samoizolacija.

  2. Roditelji/skrbnici djeteta, kao i ostali članovi našeg kućanstva, nemaju povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i kratkog daha, nisu pod rizikom da su mogli biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19, nisu pod sumnjom da bi mogli biti zaraženi s COVID-19 niti im je određena samoizolacija.

  3. Oba roditelja/skrbnici djeteta zaposleni su te ne postoji druga mogućnost zbrinjavanja djeteta.

   

  IME I PREZIME RODITELJA/SKRBNIKA:_________________________________________

  IME I PREZIME DJETETA:_____________________________________________________

  ODGOJNA SKUPINA DJETETA:_____________________________________________________

   

PROTOKOL POSTUPANJA PRILIKOM DOVOĐENJA I PREUZIMANJA DJETETA U VRTIĆU U KRIZNOJ SITUACIJI SPRJEČAVANJA COVIDBubamare- razvoj okolumotornog sustava kroz temu Ribice, poticanje na samostalnost i imenovanje pojmova