• Objava vezana uz koronavirus COVID-19
    Poštovani roditelji,
    vezano uz objavu premijera Plenkovića, škole i fakulteti su dobili naputke o neodržavanju nastave od idućeg tjedna. Isto će vrijediti i za predškolske ustanove no kako smo pod nadležnošću lokalne samouprave, još uvijek čekamo službeno priopćenje.
    Prema naputku premijera Plenkoća, za sada, naš će vrtić biti otvoren u ponedjeljak za svu djecu koju roditelji nemaju mogućnosti ostaviti doma.

O daljnjem postupanju u slučaju promjene bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Vaš DV Frfi